O mnie

omnie1Magda Drajkowska, czyli ja, czyli autorka tego bloga. Rocznik 1987. Okularnica. Między intro- a ekstrawertykiem…tak w pół drogi. Były kujon z dystansem do świata. Mol książkowy. Kawoszka. Z wykształcenia doktor nauk humanistycznych w zakresie historii. Fanatyczka pisania… po prostu pisania. Amatorski fotograf. Zapaleniec podróżniczy. Kinomaniaczka, przez palce oglądająca horrory. Planistka wypraw bez orientacji  w terenie.

omnie2Maciek Drajkowski, czyli moja miłość, usankcjonowana węzłem małżeńskim. Rocznik 1983. Brodacz. Introwertyk z przypadłościami ekstrawertycznymi. Łapie wiedzę z powietrza…ot tak, bo potrafi. Prymus na polibudzie. Z wykształcenia magister inżynier elektryk. Z przymusu naprawiacz wszystkiego w domu. Amatorski piwosz. Herbaciarz. Gadzieciarz. Samouk fotograf. Miłośnik nowinek technicznych wszelakich. Kinomaniak, normalnie oglądający horrory. Nawigator podróży.

Rey i Xiaomi, czyli dwa psiaki, a właściwie suczk. Rey – rocznik 2017. Xiaomi – rocznik 2018. Welsh corgi cardigan. Oba to prawdziwe wulkany radości, eksplodujące z częstotliwością przynajmniej 100 razy dziennie. Bez ogranicznika na szaleństwa. Rey to pieszczoch. W 2 sekundy kładzie się na plecy i wystawie brzuch do głaskania. Mądra. Dumna. Ciężko stwierdzić czy prymuska. Ekstrawertyczka z ciągotami ku patologicznemu nałogowi głaskania. Xiaomi to samosia. Najlepsza sprinterka na dzielni. Bez pytania sięga sobie piłki i sama sobie je rzuca. Mądra. Szalona. Ekstrawertyczka z ciągotami do rywalizacji. Najukochańsze psy świata.

0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *